Nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak objednat plechovou garáž je samozřejmě telefonicky. Během hovoru s naším zaměstnancem můžete specifikovat přesné požadavky nebo účel garáže, či další Vaše požadavky. Což nám umožní navrhnout pro Vás vhodné a estetické řešení.

Připravili jsme pro Vás krátkého průvodce, kde jsme krok za krokem představili proces objednání plechové garáže.

1. Příprava podkladu pro plechovou garáž

Instalace garáže probíhá předem připravené podloží zákazníkem. Plocha pro plechovou garáž nebo přístřešek by měla být vyrovnána a zpevněná. Doporučuje se vytvořit betonovou desku zvětšenou o cca 10-15 cm od rozměrů garáže. Přijatelný je také betonový pas po obvodu garáž, nebo vyhotovení betonových patek (min. 4 na každém rohu). Zobrazit více…

2. Rozměry garáže

Kromě standardních rozměrů garáží pro jedno a dvě auta, provádíme stavby i na individuální objednávku. V závislosti na ploše určené k výstavbě nebo funkčnosti garáže jsme schopni splnit i ta nejnáročnější kritéria. Před dokončením objednávky vám zašleme ilustrativní výkres s rozměry k odsouhlasení, abychom eliminovali riziko záměny nebo nepřesností.

3. Typ konstrukce

Naše garáže jsou vyrobeny z certifikovaných materiálů, které splňují přísné normy a standardy. Při výrobě plechů používáme uzavřené ocelové profily, které dodávají konstrukci pevnost a životnost. V naší nabídce najdete lakované i pozinkované ocelové profily.

4. Provedení střechy

Střecha je standardně pokryta plechem vyztuženým lichoběžníkovým plechem s profilem T-14, ale za příplatek je možné střechu pokrýt plechem v imitaci střešních tašek.

Střecha se spádem dozadu
Spád střechy dopředu
Spad střechy napravo
Spád střechy doleva
Střecha sedlová
Střecha sedlová (spád dopředu a dozadu)

5. Barva plechu

Nabízíme vám velké možnosti z hlediska designu, takže si můžete objednat akrylátovou garáž ve vybrané barvě. Naše nabídka zahrnuje matné i hladké provedení plechu v různých barvách. Barvy lze zvolit samostatně pro každý prvek garáže (vrata, stěny, střecha).

6. Typy vrat

Nabízíme dvoukřídlá vrata (otevírána do stran) a vrata výklopná (na pružinách, otevírání nahoru). Bez ohledu na zvolenou variantu je každá brána vybavena zámkem a sadou klíčů. Kromě toho jsme rozšířili naši nabídku o automatický pohon pro výklopná vrata. Přehrát videozáznam

7. Dodatky a úpravy

Široký výběr příslušenství nejen zvyšuje estetickou hodnotu garáže, ale především ovlivňuje komfort při používání. Za příplatek lze každou garáž dodatečně vybavit následujícími prvky:

Sklopné PVC okno 80x60 cm
Dodatečné dveře s možnosti umístění na některé ze stěn
Elektrický Pohon vrat
Střešní plech s antikondenzační plstěnou vrstvou
Střecha v imitaci střešní krytiny místo standartního trapézového plechu
PVC okapy se svody v různých barvách

8. Dodání a platba

Naše nabídka zahrnuje nejen výrobu samotné garáže, ale také její dopravu a montáž. Je tedy možné podepsat jednu smlouvu najednou a vše vyřídit na jednom místě – od návrhu garáže, až po její výstavbu. Díly garáže (na žádost zákazníka) si však může kupující vyzvednout sám a nainstalovat si jí sám. Platbu je možné provést platbou na fakturu, bankovním převodem nebo na dobírku – v tomto případě se platba provádí na místě po dokončení montáže.

9. Údržba ocelových konstrukcí

V případě silných sněhových srážek nebo velkého množství sněhu ležícího na střeše je zákazník povinen provést jeho odstranění u všech ocelových konstrukci.