Vysoká jakost

Garáže v imitaci dřeva jsou oplechovány vodorovným trapézovým plechem, imitujícím dřevo. Konstrukce je vyhotovena z uzavřených profilů, standartní verze rovněž zahrnuje oplechování hran garáže i střechy. Panely imitující dřevo se vyznačují vysokou estetikou a komfortním používáním s odolnosti vůči povětrnostním podmínkám. Další výhodou je, že realizace těchto typu garáží není náročná na práce spojené s výstavbou, jako u zděných budov, je tady možné je realizovat prakticky kdekoliv.

Plechové garáže v imitaci dřeva kombinují nejdůležitější výhody plechových garáží (relativně rychlá výstavba, méně formalit k řešení a obvykle nižší náklady než u cihlové budovy, možnost jejich výstavby téměř všude) rovněž jsou velmi estetickým řešením, kterým se ne vždy mohou zděné budovy pochlubit. Tyto garáže jsou také odolné vůči povětrnostním podmínkám a mechanickému poškození.

Jedinečný design

Pozinkované garáže jsou často pojmenovány jako nevzhledné “butky”, jejichž stavba ve dvoře může narušit harmonii prostoru. Garáže z plechu v imitaci dřeva, vyvracejí toto přesvědčení tím, že nabízejí funkčnost a zajímavý design. Zvláště pokud jsou vyrobeny společností, která má zkušenosti s výrobou těchto verzí garáží.

Moderní garáže, které nabízíme, oplechované plechem imitujícím dřevo, vypadají velmi působivě. Připomínají budovy postavené výhradně ze dřeva a vyznačují se nadčasovostí a jednoduchou elegancí. Díky tomu může tato garáž stát i v blízkosti domů, vystavěných v klasickém i moderním stylu, aniž by vyvstaly obavy s narušení celkového konceptu pozemku.

Trapézový plech, kterým jsou pokryty garáže tohoto typu, nabízíme ve dvou variantách – matné a hladké. Může mít světlejší nebo tmavší barvu, v závislosti na preferencích zákazníka.

Tento typ plechu lze použít k pokrytí celé garáže – stěn, vrat i střechy – a vytvořit tak jednolitý efekt. Námi navržená a vyrobená garáž z plechu imitujícího dřevo je řešením, které můžeme s jistotou nabídnout i těm nejnáročnějším zákazníkům.